درمورد شرکت آرامیار

همیشه پیش از آنکه انتظارش را داشته باشیم سر می‌رسد. تنها یک پایان نیست، جهانی را دگرگون می‌کند، رشته‌ها می‌گسلد، و روابط را در گردابی می‌اندازد. نبودِ کسی که زندگی‌اش با زندگی ما عجین شده فقط یک پایان نیست، شروعی است برای مجموعه‌ای از رابطه‌های از نوع دیگر و نیازمند دقت و توجه مهرآمیز است. همه فرهنگ‌های انسانی برای رویارویی با مرگ آداب و مناسکی را ترتیب داده‌اند تا واقعیت سهمگین پایان را برایمان قابل پذیرش کنند. از دست دادن یک مونس، یک عضو خانواده، یک دوست می‌تواند منجر به غم و اندوه شود و مشکلات روحی و عملی زیادی را به‌بار بیاورد. فلسفه آیین‌های انسانی سلامت روحی و جسمی بازماندگان است، حتی اگر این آیین‌ها به خوبی نتوانند واقعیت سنگین نبود پدری، مادری، دوستی، خویشی را نمایندگی کنند.

موسسه خدمات ترحیم آرامیار بر اساس این نیاز انسانی به‌وجود آمد. آرامیار بدون آنکه بخواهد واقعیت مرگ را به انجام مراسم تقلیل دهد، نیاز به یاری‌دادن به صاحبان عزا را می‌بیند.

هدف آرمیار تسهیل تدارک برای مراسم است تا سوگواران بتوانند توجه خود را به شرایط جدید بدهند. هستند در میان ما کسانی که فرصت تجدید پیوند با عزیزان رفته خود را ندارند یا در خلوت خود به این کار دست می‌زنند. شاید در کشوری دیگر زندگی می‌کنند و نمی‌توانند شاخه گلی بر مزار خویش خود بگذارند. آرامیار روشی است برای فراهم کردن مقدمات سوگواری؛ شما می‌توانید برای برنامه‌ریزی و ادای احترام ماندگار به عزیز از دست رفته از ما کمک بگیرید.

کلیه خدمات ترحیم متناسب با سلیقه و نیاز میزبان در مراسم تشییع و تدفین، شام غریبان، سوم، هفتم، چهلم، سالگرد، و یادبود با در نظر گرفتن تشریفات مجالس، فرهنگ و هنر ایرانی، ارائه می‌شود

با تشکر

مدیریت آرامیار

شماره پشتیبانی

021-8862-9801